Odzież bezmetkowa odgrywa coraz większą rolę w branży reklamowej. To prosty i skuteczny sposób na stworzenie własnej kolekcji odzieży, bez potrzeby angażowania drogich projektantów i zamawiania tysięcy produktów szytych na zamówienie. Dostępne w wielu modelach, wzorach i kolorach ubrania, dostępne są w pełnej europejskiej rozmiarówce i bez metek, na których widniałaby nazwa i logo producenta. Zamiast tego ubrania są wyposażone jedynie w niewielką i łatwo usuwalną metkę z oznaczeniem rozmiaru.

bluza bez metkiKlient ma natomiast możliwość wszycia w ubrania własnych metek, zawierających jego logo, hasło lub inne informacje na temat firmy lub produktu. Brak zewnętrznych oznaczeń nie daje obdarowanemu poznać, że ma do czynienia z odzieżą reklamową. Firmowa metka pozwala mu natomiast powziąć podejrzenia, że ubrania zostały uszyte specjalnie dla niego. Wzrasta wówczas zaufanie do takiej firmy, a i same ubrania są chętniej zakładane i nie są traktowane jako tania odzież firmowa.

Jakie rodzaje ubrań są dostępne bez metek?

Koszulki t-shirt – przedstawiciel odzieży reklamowej. Najchętniej wybierany rodzaj koszulek. Uniwersalny, wygodny, odpowiedni do niemal wszystkich kampanii reklamowych. Podstawowy model wyposażony w krótki rękaw, występuje w dużej liczbie kolorów i wzorach damskich i męskich.

Koszulki polo – modna, praktyczna i elegancka odmiana koszulki bez metki, wyposażona w charakterystyczny kołnierzyk i zapięcie na guziki. Zazwyczaj wykonana z materiału o grubszej gramaturze, co dodatkowo zwiększa jej trwałość i praktyczność zastosowań.

Koszulki longsleeve – koszulki bawełniane z długim rękawem. Modne i bardzo lubiane chłodniejszymi porami roku. Bardzo dobrze prezentują się wraz z jeansami i stanowią element nieformalnego stylu ubierania się.

Bluzy – ciepłe i bardzo wygodne sportowe bluzy z długim rękawem. Duża liczba kolorów i modne wykończenie dodają szyku każdemu, kto zdecyduje się je założyć. W zestawie z firmową metką będą wyglądać jeszcze bardziej profesjonalnie.

Bluzy z kapturem – sportowa bluza wyposażona w praktyczny kaptur. Może być rozpinana lub ubierana przez głowę. Odzież bardzo lubiana nie tylko przez młodzież, ale i osoby dorosłe prowadzące aktywny tryb życia.