Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/yaxint/ftp/microsites/bezmetek/wp-content/themes/barrel/functions.php on line 101

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/yaxint/ftp/microsites/bezmetek/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-mapper.php on line 111
Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami - BezMetek

KONTAKT

skontaktuj się z nami www.bezmetek.pl

W celu uzyskania informacji o wycenie prosimy skontaktuj się z nami telefonicznie dzwoniąc pod jeden z numerów lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Bezmetek.pl
ul. Gen. Romualda Traugutta 135/1A, 50-419 Wrocław
Czynne pon-pt 10-18

Tel. 713385851

Koszulki-z-nadrukiem

Koszulki własnego projektu

Prowadzisz kampanię reklamową czy budujesz markę firmy i chcesz wykorzystać w niej stroje bezmetkowe, skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów twojej kampanii reklamowej.
Odzież z nadrukiem firmowym stanowi idealne medium do przekazu reklamowego i budowania marki firmy, gdyż posiada dużo miejsca na umieszczenie dużej i dobrze widocznej z daleka reklamy.
Oferujemy koszulki, koszulki polo, koszulki longsleeve, bluzy z kapturem i bez, które stanowią idealny materiał do wykorzystania podczas budowania marki firmy. Produkty bezmetkowe pozwalają ci wykorzystanie własnych metek lub też tworzenia przekazu reklamowego przy użyciu oznakowania odzieży drukiem cyfrowym czy też haftem komputerowym. Unikasz konieczności usuwania już wszytych metek, co może skutkować uszkodzeniem materiału i pozostawić ślady. Dzięki produktom bezmetkowym, możesz stworzyć dla swojej firmy własną kolekcję odzieży firmowej bez konieczności zatrudniania projektantów i zamawiania odzieży szytej na zamówienie.

Jeśli potrzebujesz odzieży bez metek aby stworzyć własną kolekcję odzieżową do budowania własnej marki skontaktuj się z nami. Na tej stronie znajdziesz wygodny formularz do kontaktu z naszą firmą. Po otrzymaniu Twojej wiadomości odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe. Masz również możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie dla osobistego omówienia twojego zamówienia. Zapoznaj się z naszym blogiem i dowiedz się więcej o znakowaniu odzieży

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub poszukujesz informacji, której nie znalazłeś na naszej stronie, skontaktuj się z nami przy użyciu formularza lub numeru telefonu podanego poniżej.