ZNAKOWANIE ODZIEŻY

Metody znakowania odzieży bez metek

Create Your Brand

YaxTextile

Doskonałej jakości odzież w bogatym asortymencie. Posiadamy jeszcze większy wybór odzieży gotowej do znakowania wybranym motywem i technologiom. Stwórz swoje własne kolekcje lub zamawiaj pojedyncze sztuki dla swoich klientów.

Stwórz swój własny projekt!

Masz pomysł na oryginalny projekt ubrań ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Wypróbuj nasz kreator ubrań online i przekonaj się że projektowanie odzieży jest banalnie proste.

Nadruk na odzieży drogą do sukcesu

Jeżeli zastanawiasz się nad stworzeniem własnej marki odzieżowej, niezależnie od tego czy jesteś na początku tej drogi czy już w połowie to zachęcamy do skorzystania ze strony Create Your Brand.
Doświadczona obsługa z chęcią pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje abyś był zadowolony i aby Twoja marka odzieżowa spełniała oczekiwania Twojej grupy docelowej.

Jeżeli poszukujesz firmy wykonującej profesjonalne znakowanie odzieży to polecamy zapoznać się z ofertą FirmoweCiuchy.pl firmy działającej na rynku odzieżowym już od kilku lat i mającej dużo praktycznej wiedzy o świadczonych usługach.

Dobrym i sprawdzonym sposobem na budowanie własnej marki, czy to będzie firma odzieżowa czy też inna, jest wykorzystanie znakowanej odzieży czy też gadżetów promocyjnych z nadrukiem. Noszenie odzieży z nadrukiem przyjęło się od dawna i nikogo nie dziwi, że wiele osób nosi koszulki, czapki czy też torby z nadrukami reklamowymi. Odzież z nadrukiem jest szczególnie chętnie wykorzystywana w celach reklamowych przez firmy, które ubierają swoich pracowników w odzież firmową. Strona eHaft.pl poświęcona jest znakowaniu odzieży metodą haftu komputerowego. Czy to będą koszulki, czapki, fartuchy, spodnie kelnerskie czy też torby na laptopa, stanowią one idealne miejsce na przekaz reklamowy.

 

Nadruki na odzieży wykonujemy przy pomocy druku cyfrowego lub haftu komputerowego. Jeśli potrzebny jest bardziej elegancki przekaz, kiedy to chcesz oznakować stroje lub torby firmowe małym i eleganckim elementem dekoracyjnym, wybierz haft komputerowy. Jeśli projektujesz dużą reklamę z użyciem zdjęć, skorzystaj z druku cyfrowego DTG wykonywanego na drukarkach Kornit Breeze. Nadruki fluorescencyjne lub brokatowe w jednym kolorze mogą być wykonane metodą folia flex i flock, która pozwala na wyraźnie i z daleka widoczne grafiki i napisy. Przy oznakowaniu grafiką dużej ilości odzieży firmowej sprawdza się sitodruk.

Do budowania własnej marki można również wykorzystać gadżety z nadrukiem takie jak długopisy, notesy, pendrive, okulary, magnesy na lodówkę czy też karty plastikowe, znakowane przy pomocy druku UV. Można je rozdawać potencjalnym klientom lub współpracownikom lub wykorzystywać na firmowych eventach. Skontaktuj się po więcej informacji